*** Hotel Sanatorium Columbus /ubytovanie Karlovy Vary

Hotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus
 
Karlovy Vary Sanatórium Columbus : Depandance Columbus leží približne 100 m od hlavnej budovy sanatória Kriváň a 20 m od hotela Slovan v príjemnom prostredí Sadovej ulice. Izby v tejto časti Sadové ulice sú veľmi pokojné, vzdialené dopravnému ruchu. Klienti ubytovaní v depandanci docházajú do sanatória Kriváň na liečenie, ale tiež sa tu stravujú.

Sanatorium Columbus ubytovanie : Depandance Columbus je v súčasnosti komplex dvoch pôvodných hotelových domov, Columbus a Garfield, ktoré boli postavené na prelome 19. a 20. storočia. 12 jednolôžkových a 32 dvojlôžkových izieb ponúka ubytovanie kategórie ECONOMY (**). V depandanci bolo vybudované 3 izbovej apartmá kategórie First Class.

Sanatorium Columbus vybavenie izieb : Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným príjmom s bohatou ponukou nemeckých, anglických, ruských, ale aj arabských programov. V izbách nechýba telefón s možnosťou priamej voľby a chladničky. Kúpeľne sú účelne zariadené. Hostia majú k dispozícii sprchovací kút a vlastné WC. Trezor je k dispozícii na recepcii sanatória Kriváň alebo centrálny trezor recepcie Columbus.

Sanatorium Columbus apartmán : V depandanci bolo vybudované jedno trojpostelové apartmá kategórie First Class s kuchyňou, barom, letnou terasou, obývacou izbou, 2 spálňami. Moderná kúpeľňa je vybavená toaletou, bidetom, hydromasážnou vaňou, sprchou a fénom.

Ubytovanie v Karlových Varoch Sanatórium Columbus služby : V depandanci je pre klientov otvorený denný bar, kde je možné v pokojnom prostredí vypiť kávu, čaj alebo vybrať si z širokého sortimentu nápojov. Depandancia Columbus nemá k dispozícii vlastnú jídáleň. Všetci hostia sa stravujú v sanatoriu Kriváň. Recepcia hotela zabezpečuje pre hostí predaj drobného tovaru. V depandanci Columbus bola otvorená gynekologická ordinácia. Okrem štandardných služieb ponúka sanatorium Kriváň množstvo doplnkových služieb pre zabezpečenie spokojnosti a pohodlie hostí.
Hotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - hotel má reštauráciuHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - k dispozícii kavareňHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - v izbach je telefonHotel Karlovy Vary Sanatorium Columbus - Iybz sú vybavené televízorom